Ostukorv (0 tk) > Võrdlus (0 tk) >

MAX 123 AS | reg kood: 11038974
IT-firma aastast 1991

Delli esindussalong
Veerenni Keskus, 1. korrus
Siduri 3 (Veerenni 58A), 11313 Tallinn
avatud: E - R kell 9.00-17.00
· telefon: 699 0678
· e-mail: max@max.ee

Delli garantii ja hooldus:
Veerenni Keskus, 1. korrus
avatud: E - R kell 9.00-17.00
· telefon: 699 0699
· e-mail: hooldus@max.ee

IT-lahendused
Veerenni Keskus, 2. korrus
avatud: E - R kell 9.00-17.00
· telefon: 699 0678
· e-mail: lahendused@max.ee

ASUKOHT KAARDIL >

 








Ultrasoft ühines MAX 123-ga

2008. aasta septembris andis Ultrasoft OÜ infotehnoloogiliste teenustööde teostamise edasi AS-le Max 123. Lepingutes kokku lepitud teenuste ja tööde teostamise tingimused jäävad üldjoontes samaks, samuti ei muutu tööde teostajate koosseis. Alates 01.09.2008 muutub lepingutes fikseeritud tööde täitjaks AS Max 123, kellest saab ka antud lepingutes fikseeritud tööde ja teenuste eest arve esitaja.

Usume, et Ultrasoft OÜ ja AS Max 123 koostööst tekkiv sünergia aitab tõsta kõigi klientide infotehnoloogilist konkurentsivõimet ning tagab elutähtsate süsteemide töö ja hoolduse senisest veelgi parema kvaliteediga.


Üldinfo:

Telefon: 6990 698
GSM: 56 990 690
e-mail: tugi@max.ee

Silver Salonen
Tiimijuht
Telefon: 6990 670
E-mail: silver@max.ee


Organisatoorsed küsimused:

Arkadi Tammik
Juhataja
E-mail: arkadi@max.ee


Tehniline tugi:

Indrek Paas
Süsteemiadministraator
Telefon: 6990 673
E-mail: indrek.paas@max.ee

Raul Viikna
Süsteemiadministraator
Telefon: 6990 671
E-mail: raul.viikna@max.ee

Tanel Loorits
Süsteemiadministraator
Telefon: 6990 672
E-mail: tanel.loorits@max.ee